Чи обов’язково заповнювати паперовий табель обліку робочого часу? Може, достатньо вести лише електронний табель?
Лише електронний — ні.
Обов’язок роботодавця — забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи (ч. 2 ст. 30 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР). Складова обов’язку — обліковувати, як працівники використовують робочий час. Інструмент — табель обліку використання робочого часу (далі — Табель).
Типову форму Табеля № П-5 затвердив Держкомстат наказом від 05.12.2008 № 489.
Табелі ведуть щомісяця на всіх працівників. Табель — це:
- підстава нарахувати працівникові зарплату;
- джерело відомостей для державних статистичних спостережень із праці.
Зарплату виплачують працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені у колдоговорі, але не рідше ніж двічі на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів (ст. 115 Кодексу законів про працю України).
Табель заповнюють двічі:
- за першу половину місяця — щоб о...