Із 01.01.2026 змінилися правила зарахування працівників з інвалідністю до нормативу. Адміністративно-господарських санкцій за недотримання квоти вже на буде, натомість запровадили цільовий внесок і повернули звітування. Розберімося докладно.
Обов’язковий норматив працевлаштування осіб з інвалідністю стартує від восьми осіб:
|
Середньооблікова кількість штатних працівників |
Кількість робочих місць, що їх мали створити для осіб з інвалідністю |
|
8–25 |
Одне |
|
≥ 25 |
4% |
При цьому зверніть увагу:
- сумісників з інвалідністю до виконання нормативу не зараховуйте;
- осіб пенсійного віку з інвалідністю зараховуйте, якщо вони працюють за основним місцем роботи. Отримання пенсії значення не має (лист Фонду соцзахисту інвалідів від 08.08.2007 № 1/8-81).
можна зарахувати до , якщо його за повністю відпрацьований місяць перевищує (